En Ucuz Bursa Kars Biletleri Burada!

  • Aydın Gazete
  • 10 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Bursa gezilecek yerlerEski bir Osmanlı başkenti olan Bursa halk arasında daha çok ” Evliyalar Şehri ” olarak bilinir.Dünyaca ünlü mutfağı, zengin tarihi dokusu ve insanın ruhuna ve bedenine iyi gelen tertemiz havasıyla insanı kendisine hayran bırakan şehirlerin başında gelir.

 

Bursa’ya gittiğinizde ilk yapmanız gereken şey derhal kendinize 1,5 porsiyon bir dillere destan Bursa İskender Kebap sipariş etmektir. Ardından yola koyulacağınız Bursa şehrinde gezmeden evinize dönmemeniz gereken yerler: Bursa’nın en önemli sembollerinin başında gelen Emir Sultan Türbesi ve Camii, ilgi çekici mimarisiyle turistlerin en çok ziyaret ettikleri mekanlardan biri olan Irgandı Köprüsü ve eşsiz bir doğal güzellik olan Gölyazı. https://www.neredennereye.com/otobus-bileti-al/ sitesi üzerinden Bayramiç seyahat ve Alanyalılar turizm biletleri alabilirsiniz.

 

Kars şehrinde gezebileceğiniz yerler

 

Kars şehri oldukça eski ve köklü bir geçmişe sahiptir. Bununla birlikte Kars şehrinde gezebileceğiniz en önemli tarihi eserler içinde ise Kars kalesi ve Sürgütüs Zilvin kalesi de yer almaktadır. Bunun yanı sıra Sarıkamış kayak merkezi de kesinlikle bölgede gidilip görülmesi gereken yerlerden birisidir. Burası hem tarihimiz açısından hem de kayak merkezi olarak en güzel yerlerden ve en güzel konuma sahip olması açısından kesinlikle gidilip görülmesi gereken yerlerden birisidir.

 

Sarıçam ormanlarını ise yaz mevsiminde gezerek muhteşem orman manzarasının keyfini çıkartabilirsiniz. Bununla birlikte ipek yolunun en önemli duraklarından birisi olan Ani Ören yerini de kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar