Aliağa Belediyesi Toplandı

  • Aydın Gazete
  • 9 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Şubat ayı meclis oturumu; 3 Ocak 2017- 6 Ocak 2017 tarihli meclis toplantı tutanağının okunup oylanması, Aliağa Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü kadrosuna Fatih Yılmaz’ın atanmasına ilişkin bilgilendirmenin yapılması ve toplantıya katılmayan meclis üyelerinin mazeretlerinin oylanmasıyla başladı. Ardından 7 maddeden oluşan başkanlıktan gelen önergelerin ve 5 maddenin yer aldığı komisyondan gelen raporların tek tek görüşülerek oylanmasına geçildi.

 

BAŞKANLIKTAN GELEN ÖNERGELER

Başkanlıktan gelen önergeler arasında yer alan; 1-2-4 ve 7. Maddeler oy birliği ile İmar Komisyonuna Havale edildi.5 ve 6.maddeler oy birliği ile kabul edildi. Teknik Hizmetler Sınıfı 6.Derece Şehir Plancısı Kadrosuna karşılık; İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü Mezunu Seyma İşler’e 2700 TL net ücret ve yıl içinde devlet memurları zammı oranında zam yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

 

KOMİSYONDAN GELEN RAPORLAR

Meclis gündeminde yer alan komisyondan gelen raporların tamamı komisyondan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar