At Şu Adımı

  • Aydın Gazete
  • 6 Şubat 2017
  • 0

Eğitime verdiği önem ile dikkat çeken Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın öncelikle öğrencilere yönelik çalışmalarda bulunmuştu. Sonrasında belediye personeline yönelik hizmet içi eğitim seminerleri düzenleyen Başkan Akın Germencik belediyesi olarak vatandaşlara daha iyi hizmet, kaliteli güler yüzlü hizmet sunabilmek için bu tür çalışmalar içinde olduklarını belirtti.

Kişisel Gelişim ve Girişimcilikle İlgili Bir Çok Kitabı Var

Katılmak isteyen herkese açık olan eğitim semineri ile mücadele ruhu, bilgi, girişimcilik, planlama, karakter ve iyiliğin iş hayatında başarıya nasıl dönüştüğü anlatılacak. Kişisel Gelişim ve Girişimcilik üzerine birçok kitabı bulunan, yurt içi ve yurt dışında pek çok seminer veren Ahmet Şerif İzgören, “Bu dünyada ayakta kalabilenler yataktan kalktığı andan itibaren istedikleri koşulları arayan ve bulamadıkları takdirde onları yaratanlardır” düşüncesiyle girişimcilik konusundaki tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacak.

Farklı Konu Başlıkları Konuşulacak

İzgören, yaklaşık iki saat sürecek olan seminerde Kurum Kültürü, Liderlik, Girişimcilik, Motivasyon ve İletişim konu başlıkları altında dinleyicilere bilgiler verecek.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar