Sevgiliye hediye günleri başladı!

  • Aydın Gazete
  • 6 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Açılış törenine Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, eşi Bahriye Karabağ, Genciz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gencer, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış kurdelesinin ardından Başkan Karabağ ve beraberindekiler kurulan stantları tek tek gezdi. Hediyelik Eşya Günleri’nin ilgi gören pırlanta ve altın bölümünde Başkan Karabağ esnafla sohbet etti. Bu sırada Başkan Karabağ, eşine hediye alarak fuarın ilk alışverişini yapmış oldu. 

 

BURADA YOK YOK

Sevgilisine hediye almak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda, pırlanta yüzüklerde ve diğer mücevheratta yapılan indirimler dikkat çekiyor. Etkinlik dahilinde her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler ve küpeler bulmak da mümkün. Ayrıca; güzellik ürünleri, aşkın simgesi özel mumlar, mesaj nakışlı gömlekler, mesaj kutuları, özel temalı sihirli kupalar, sevgi saatleri, temalı takvimler, baskılı abajurlar, puzzleler, resimli yastıklar, 3D lambalar, biblolar, cüzdan, gümüş, bakır ve yöresel ürünler başta olmak üzere binlerce ürün de sahiplerini bekliyor.

 

HEDİYE ALMAK İSTEYENLERİN ADRESİ

Geçtiğimiz aralık ayında düzenlenen hediyelik eşya günlerinin yine Tepeküle Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlendiğini hatırlatan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Hediyelik eşya günleri beklediğimizden fazla ilgi gördü. Şimdi yeni bir fuara ev sahipliği yapıyoruz. Eşine, nişanlısına, sevgilisine, arkadaşına hediye almak isteyenler için buraya gelebilir. Her bütçeye uygun ürün bulmak mümkün” dedi.    

BAYRAKLI BELEDİYESİ DE STANT AÇTI

Öte yandan Bayraklı Emek Dünyası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi de Sevgiliye Hediye Günleri kapsamında stant açtı. Üretici kadınların el emeği göz nuru ürünleri ilk günden yoğun ilgi gördü.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar