HedefSosyal Sorumlulukta Fark Yaratmak

  • Aydın Gazete
  • 5 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

KASİAD toplantı salonunda gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısında tüzük değişikliği yetkisi alan yönetim 9 olan yönetim kurulu üye sayısını 19’a çıkarmakla kalmayacak, lokalin de üyelerin daha aktif kullanmaları için düzenleme de yapacak.

2017 Yılında 74 Eğitim Programı İle Devam Edeceğiz

KASİAD Başkanı Süleyman Özsakallı, sosyal sorumluluk projelerinde fark yaratmak için harekete geçtiklerini belirterek şunları söyledi. “Olağan üstü genel kurul toplantımızda 9 olan yönetim kurulu üye sayısını 19’a çıkarma yetkisini aldık. Geçmişte üyelerine ve Karşıyaka iş adamlarının misafirlerini ağırladıkları lokalimizi tekrar hayata geçirmeye çalışacağız. Gecen sene 21 adet kurs döneminde 525 kursiyere girişimcilik eğitimi verdiğimiz İŞKUR, KOSGEB eğitimlerimize 2017 yılı boyunca 74 eğitim programı ile devam edeceğiz. Kurulumuza yeni katılan yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile komisyonlar kurarak Karşıyaka Kaymakamlığı ve Karşıyaka Belediyesi ile sosyal sorumluluk projelerinde yer alacağız. Sekretaryasını KASİAD in yaptığı Karşıyaka Sivil Toplum Kuruluşları Birliği ne mensup diğer dernek başkanlarımız ile de birlikte Karşıyaka’da sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerde de önceden olduğu gibi birlikte hareket edeceğiz.”

Üyeler Şöyle

Mevcut KASİAD yönetim kurulu asil üyeleri Süleyman Özsakallı, Mithat Salepçioğulları, Süleyman Süha Özsağman, İbrahim Palaoğlu, Özgül Sular, Suat Akkınay, Günsel Sağlam, Cengiz Ülkü, Oğulcan Avcı tüzük değişikliği ile asil üyeliğe gelecek yedek üyeler ise, Yusuf Eyüboğlu, Sevda Yıkılmaz Yumurtacı, Önder Koç, Ali Yaramışlı, Metin Kuzu, Burak Filiz, Harun Tan, Ebru Çakır, Murat Tırpan.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar