Saatli Kanvas Tabloların Sevgililer Günü Hediyesi Olarak Seçilmesi

  • Aydın Gazete
  • 4 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Saatli Kanvas Tabloların Sevgililer Günü Hediyesi Olarak SeçilmesiKanvas tablolar her dönemde en güzel hediyelerden birisi olarak görülürken saatli kanvas tablo modelleri artık kişilerin ilk tercihlerinden birisi olarak görülüyor. Sevgililer günü gelirken çiftler birbirlerine unutamayacakları bir hediye almak istiyorlar. Bu aşamada hediyelerin çok fazla pahalı olmaması da istenirken istenilen etkiyi de yaratması talep ediliyor. Bu doğrultuda kişiler kendi emeklerini de içerisinde kattıkları manevi yönden de yüklü olan hediyeler alırlarsa çok daha doğru bir iş yapmış oluyorlar. Bu sebeple de sevgililer günü hediyeleri genel olarak bu tarz hediyeler arasından seçiliyor. Kanvas tablolar da kişilerin emeklerini en iyi şekilde yansıtıyor.

 

Saatli Kanvas Tablolar

 

Kanvas tablo alacak olan kişiler tablolarda genel olarak resimlere odaklanıyorlar. Bazı kişiler için yalnızca bir tablonun satın alınması boşa harcanmış bir para olarak görülebiliyor. Ancak tablolar kullanıldığı alanın havasını anında değiştirirken son dönemde saatli kanvas tablo modelleri ile birlikte çok daha kullanışlı olabiliyor. Bu aşamada tabloların üzerinde yer alan resimler seçilirken bir yandan da duvar saatleri seçiliyor. Her ikisini aynı tabloda resmeden firmalar muhteşem bir manzarayı duvar saati ile sunarak talep edilen tüm ihtiyaçları karşılayabiliyorlar. Bu sebeple de kişiler sevgililer gününde bu tarz bir hediye verebiliyor. İsterlerse bu saatli tablo modellerini kendilerine özel hale de getirebiliyorlar.

 

Kişiye Özel Saatli Kanvas Tablolar

 

Kanvas tabloları kişiselleştirme şansı her zaman çok daha iyi bir hediyenin elde edilmesini sağlıyor. Genel olarak tual üzerine yapılan baskı ile tablolar hazırlandığından kişiler istedikleri bir resmi tablo haline getirebiliyorlar. Bu aşamada çiftler kendi fotoğraflarını da tablo haline getirerek sevgililer gününde oldukça romantik ve hoş bir hediye ortaya çıkarmış oluyorlar. Bu aşamada son dönemde oldukça moda olan saatli kanvas tablolar da kullanılabiliyor. Bu tablolar ile birlikte kişiler beraber çekindikleri en iyi fotoğrafları tablo haline getirirken saat ile birlikte bu tabloları istedikleri her alanda kullanabiliyorlar.

 

Kişiye Özel Saatli Kanvas Tablo Nasıl Alınır?

 

Kanvas tabloların saat içeren modellerini satan çok fazla internet sitesi bulunmuyor. Kişiler bu siteleri bulmak için arayış içerisinde olurken bir de kişiye özel saatli kanvas tabloların siparişi vermek isterlerse kullanabilecekleri internet siteleri iyice daralıyor. Ancak buna rağmen kişiler kendileri için uygun olan bir internet sitesi bulabiliyorlar. Bu internet sitesine giren kişiler ilk olarak kişiye özel kanvas tablolar seçeneğini tıklıyor. Sonrasında site onlardan kanvas tablonun tasarımını seçmesini ve tabloda yer alacak fotoğrafın gönderilmesini talep ediyor. Buradan saatli modelleri seçen kişiler ardından sevgilileri ile olan fotoğrafı siteye ekliyor. Bu fotoğraf sitede kesinlikle yayınlanmazken kişilerin mahremiyetine saygı gösteriliyor.

 

Bu resimler yüklendikten sonra tabloların basılması çok kısa bir süre alıyor ve siparişin ertesi gününde ürünler kargoya teslim edilmiş oluyor. Seçilen ebatlara göre kişilerin talep ettikleri tabloların fiyatları 100 TL’yi geçebiliyor. Böyle bir durumda kişilerin kargo için herhangi bir bedel ödemesine de gerek kalmıyor. Kişiler yalnızca adres bilgilerini girip kredi kartları ile ödeme işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bunun sonrasında tablolar kişilerin adreslerine kısa süre içerisinde gönderiliyor. Kişiler bazı durumlarda tabloların istedikleri gibi olmadığını düşünüyorlar. Bu durumda siteye herhangi bir sebep sunmadan ürünleri iade etme şansları bulunuyor. Bu sebeple de kişilerin sevgililer gününden önce siparişlerini vermesi ve bu siparişlere göre de istediklerinde iade işlemlerini rahatlıkla yapabilmesi gerekiyor. Çünkü iade işleminden sonra yeni siparişin verilmesi ve kişilere ulaştırılması birkaç gün sürüyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar