Masa İle Koca Ayı Çocukları Bekliyor

  • Aydın Gazete
  • 1 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

İzmirlilerin uğrak noktası Point Bornova, çocukların severek izlediği Masa ile Koca Ayı çizgi filminin karakterlerini ağırlıyor. 5 Şubat’a kadar devam edecek bu eğlenceli etkinliğe tüm çocuklar davetli! Her yasa hitap eden etkinliklerle İzmirlilerin uğrak noktası haline gelen Point Bornova, yarıyıl tatiline özel olarak düzenlediği etkinliklere devam ediyor. Çocukların vazgeçilmezi haline gelen sevilen çizgi film Masa ile Koca Ayı’nin karakterleri Masa ve Miska, 5 Şubat’a kadar Point Bornova’da tüm çocukları bekliyor.

Aktiviteler Ücretsiz

İzmir’de ilk defa düzenlenen bu keyifli etkinlikte Masa ve Koca Ayı maskotlarının sahne gösterisinin yanı sıra, bal kovanı ve dev puzzle oyunu, interaktif yarışmalar, çizgi film izleme, fotoğraf çekimi gibi aktiviteler gerçekleştirilecek. 13.00 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek bu etkinlik sayesinde çocuklar ve aileleri unutulmaz bir vakit geçirecek.

Tüm Aileler ve Çocuklar Davetli

Kurulacak alanda tablet oyunlarını da deneyimleme şansı bulacak çocuklar, özel stüdyoda çektirecekleri fotoğraflarla kendilerini çizgi filmin en güzel sahnelerinde bulacak. Gün boyu sürecek eğlencede, atölye faaliyetleriyle el becerilerini geliştirecek çocuklar, yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşme fırsatı da bulacak. Yarıyıl tatilini boş geçirmek istemeyen tüm çocuklar ve aileleri bu eğlenceli etkinliğe Point Bornova’ya davetli!

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar