Amatörde Şampiyon Kemalpaşa

  • Aydın Gazete
  • 1 Şubat 2017
  • 0

Amatör Ligi’nin 6. Grubu’nda bulunan ve Kemalpaşa ilçesinin en büyük temsilci olan Kemalpaşa Esnafgücü Spor, 14 hafta verdiği mücadele sonunda şampiyon olmayı başardı. Son haftaya lider giren ve son maçında kendi evinde bir başka Kemalpaşa temsilcisi olan Kemalpaşa Belediyesi Ulucak Spor’u ağırlayan Kemalpaşa Esnafgücü Spor, rakibini 5-1 gibi farklı bir skorla yenerek, tarihinde ilk kez bir şampiyonluk yaşadı. Maç, İzmir’de teröristlerle girdiği mücadele de şehit olan Fethi Sekın’ı anarak başladı.

Kemalpaşayı Temsil Edecek

Maça şampiyonluk parolası ile çıkan Kemalpaşa Esnafgücü Spor’a galibiyeti getiren golleri (3)Halit Çalışır, (2) Burak Bayram attı. Kemalpaşa Belediyesi Ulucak Spor’un karşılaşmadaki tek golü ise Tolgahan Uzun’dan geldi. Aldığı galibiyet ile bulunduğu 1. Amatör Ligi’nin 6. Grubu’nu liderlikle kapatan Kemalpaşa Esnafgücü Spor, Kemalpaşa ilçesini Play-Off  müsabakalarında temsil edecek.  

Azmimiz Diğerlerine Örnek Olmalıdır

Sezon boyunca istikrarlı bir şekilde hedeflerine ulaşmak için çaba gösteren Esnafgücü Spor’u tebrik eden, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, “Esnaf Sporun başarı azmi diğer spor kulüplerimize örnek olmalıdır. Çalıştılar, başardılar. Takımımıza Play- Off müsabakalarında başarılar diliyor, başarılarının kalıcı ve sürekli olmasını temenni ediyorum” dedi.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar