Yeni nesil youtube eğlence kanalı

  • Aydın Gazete
  • 31 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Son zamanlarda youtube’taki eğlence ve aksiyon kanalıyla dikkatleri üzerine çeken Onur Güler, çektiği eğlence dolu videolarıyla yoğun ilgi görüyor. Özellikle tehlikeli deney videoları çekerken aldığı ağır çekim ve çok özel görüntülerle harika videolar üreten Onur Güler’in youtube kanalının 40.000 den fazla abonesi bulunuyor.

Özellikle gençlerin ve eğlence videolarını seven insanların mutlaka bir kere ziyaret etmesi gerektiğini düşünüdüğümüz Bu eğlenceli kanalda, Ağır çekim videolarını izlemeden geçmemelisiniz. Ayrıca adrenalin dolu tehlikeli deney videoları da bonus olarak izleyebilirsiniz.

Onur Güler’in Şu an daha çok 2 metrelik dev su balonunun içine giren adam olarak anılmasının yanında, bu videosunun 4 milyondan fazla izlendiğini de sözlerimize eklememiz gerekir. Yine mutlaka izlemenizi önerdiğimiz videolarından bazıları ise ‘Aynı anda 2000 maytap patlattım’   ‘Ellerim yandı’ ve ‘Torpil şakası’ videoları olabilir.

Son olarak tekrar söylelim ki canı sıkılan, eğlenmek ve gülmek isteyen herkes mutlaka bu komik eğlence kanalını ziyaret etmeli ve abone olmalılar.

işte Onur Güler’in çektiği videolardan bazıları:

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar