Metin2 pvp serverlerde Karakter Seçimi

  • Aydın Gazete
  • 31 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Metin2 pvp serverlerde karakter seçimi yaparken dikkat etmek gereken bir çok konu vardır.Öncelikle karakter seçimi yaparken hangi karakteri daha iyi yönetebildiğinize ve ws atarken hangi karakter ile daha iyi oynadığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sura, savaşçı, Ninja, şaman arasından en iyi yönettiğiniz karakteri seçerek oyuna başlamalısınız. Her karakterin diğer karaktere göre üstün özellikleri vardır örneğin; Ninjalar diğer karakterlere göre çok daha hızlıyken kara büyü sura ise bir o kadar dayanıklı bir karakterdir.

 

Pvp Serverler metin2 tr ile aynı özelliklere sahiptir aynı şekilde pvplerdede Statüler doğru verildikten sonra ve efsun dağılımı orantılı ve düzenli yapıldıktan sonra pvp serverlerde bütün karakterler birbirine yakın özelliklere sahiptirler. Ws atarken karakterlerin karşı karaktere karşı olan üstünlüklerini doğru olarak kullanmak gereklidir. Efsun konusuna değinmek gerekirse her karakterin kendine özgü efsunları ve özellikleri vardır. Yukarıda da bahsettiğim gibi Ninja karakteri için çeviklik efsunu tercih etmek gerekirken savaşçı için güç efsunu tercih edilmelidir. Editsiz Pvp Serverler için Bu efsunlar her karakterde farklılık gösterir aynı şekilde devam etmek gerekirse sura ve şamana karakterleri için metin2 pvp serverlerde tercih edilmesi gereken efsunlar zeka efsunlarıdır. Zeka karakterin skill ile çok daha güçlü vurmasını sağlayacaktır. Güç ise düz vuruşlarda ve boss keserken işe yarayacaktır. Editsiz pvp serverler için daha önemli bir durumdur efsun dağılımları çünkü editsiz pvp ler daha çok tercih ediliyor ve ws atarken daha adil oluyor.

 

Wslik pvp serverler ve emek serverler olarak birkaç farklı kategoriye ayrılan pvp serverler oyunculara farklı farklı özelliklerde ve yapılarda oyun sunmakta. Bu nedenle wslik ve emek olarak ayrılan oyunlar için farklı efsunlar ve farklı itemler yapmak gerekebiliyor. Karakterinizin özelliklerini güzel bir şekilde öğrenerek efsunlarını ve görevlerini tamamlamayı kesinlikle unutmayın. Wslik serverlerde karakterler çok daha kolay level aldıkları için kasılmalık item yapmanıza ve uğraşmanıza gerek kalmamış oluyor direk olarak wslik efsunlarınızı hazırlayıp oyun içerisinde ws atmaya başlayabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim tüm konulara özenle dikkat eder ve hangi karakterde kendinizi daha başarılı ve yetenekli görüyorsanız o karakteri tercih etmenizi tavsiye ederim.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar