Uludağ Şenleniyor

  • Aydın Gazete
  • 28 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

KATILIMCILAR TAM 40, ÖĞRENCİ 30 TL’LIK BİLETLE, TELEFERİKLE ULAŞIMLA DAHİL SUCUK ETMEK, İÇECEK, SALEP VE ÇAY İKRAMLARININ YANINDA BİRBİRİNDEN FARKLI ETKİNLİKLERDEN DE ÜCRETSİZ OLARAK YARARLANACAK.

ŞENLİĞE KATILMAK İÇİN INTERNET ÜZERİNDEN BİLETLERİNİ ALAN KATILIMCILAR, ETKİNLİK GÜNLERİ DE SAAT 13.00’A KADAR BİLETLERİNİ TELEFERİKTE KURULACAK BURSA KÜLTÜR A.Ş. STANDINDAN TEMİN EDEBİLECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’da 28-29 Ocak 2017 tarihlerinde kış şenliği düzenliyor. Katılımcılar tam 40, öğrenci 30 TL’lık biletle, teleferikle ulaşımla dahil sucuk etmek, içecek, salep ve çay ikramlarının yanında birbirinden farklı etkinliklerden de ücretsiz olarak yararlanacak. Şenliğe katılmak için ınternet üzerinden biletlerini alan katılımcılar, etkinlik günleri de saat 13.00’a kadar biletlerini teleferikte kurulacak Bursa Kültür A.Ş. standından temin edebilecek.

Yenilenen teleferik projesi, otopark düzenlemeleri, suni kar pistleri gibi çalışmalarla Uludağ’ın yeniden bir cazibe merkezi haline gelmesi amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu Uludağ’da kış şenliği düzenliyor. Türkiye’nin en ünlü kayak merkezlerinden olan Uludağ’da 28 – 29 Ocak’ta yapılacak şenliğin biletleri Bursa Kültür A.Ş.’nin www.bursakültür.com adresli internet sitesinden satışa sunulurken, buradan biletlerini alan katılımcılar biletlerini etkinlik günleri de saat 13.00’a kadar teleferikte kurulacak Bursa Kültür A.Ş. standından temin edebilecek. Katılımcılar tam 40, öğrenci 30 TL’lık biletle, teleferikle ulaşımla dahil sucuk etmek, içecek, salep ve çay ikramlarının yanında birbirinden farklı etkinliklerden de ücretsiz olarak yararlanacak.

Hem spor hem eğlence

Katılımlar, zıpline, snow tübing, slope style yarışı, atlı kızak yarısı, geleneksel kızak yarısı ve dağ bisikleti yarısı gibi etkinliklerden de ücretsiz olarak yararlanarak, gün boyu Uludağ’ın keyfini çıkaracak. İkinci gelişim bölgesinde yapılacak etkinlikler her iki günde sabah 09.00’da kayıt işlemi ile başlayıp, gün boyu sürecek.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar