48Tatil.com Yayında

  • Aydın Gazete
  • 28 Ocak 2017
  • 0

Turizm sektörü tatil sitelerindeki var olan yüksek komisyon bedellerinden kurtulacak. Tanıtımlarını yapmak tesislerini doldurmak isteyen sektörden en üst sıralara çıkmak için tesisin kalitesine göre değil verdiği yüzdeye göre anlaşma yapan tatil sitelerinin turizm sektöründen daha fazla para kazandığı sistemleri bulunuyor. 48tatil her tesisin mağaza açabileceği bir sistem kuruyor. Bu sistem tatil sitelerine ödenen komisyonları, tatil yapan tüketicilere daha uygun tatil yapma imkâni sunmak için oluşturuluyor.

Trol rezervasyonlara son

Son dakikaya kadar rezervasyon iptali sunan Tatil siteleri Trol rezervasyonlarının önünü açıyor ve tesisleri zarara uğratıyor.

Aracı komisyonları ortadan kalkıyor

48tatil.com da direk tesislerle satış gerçekleşiyor. Sistem bu satıştan prim ve komisyon almıyor. Sadece mağaza üyelik bedeli ve vitrin ilanlar bölümü ücretlendiriliyor.

 

Muğla’nın en kapsamlı tanıtımı yapılacak

Muğla sadece, Bodrum, Fethiye ve Marmaris’ten oluşmuyor. Muğla’nın tüm ilçeleri, Mahalleleri ve köylerindeki, köy pansiyonlarına kadar sistemde olacak. Muğla’da tatil yapmak isteyen son tüketici tatil isteğine göre tesis seçecek

 

Aktiviteler bölümü tatilcilere bol seçenek sunacak

Aktiviteler bölümünde tatilciler ne istiyorsa bulabilecek. ( Huzur, Mavi yolculuk, Adrenalin ve eğlence temalarını n altı. aktiviteler bölümde etiketlenecek. Tatilciler arama motorundan isteğini yazdığında seçenekler verilecek ister at çitliği, ister paraşüt, isterse mehtap turu bu bölümler aktiviteler bölümünde tatilcinin beğenisine sunulacak.

Havadan çekim hizmetimizle tesisler kendini görsel olarak daha iyi anlatacak

Mağaza açan turizm sektörüne özel olarak havadan çekim çok uygun bir ücretle yapılacak, böylece mağazalarında tanıtım videolarını daha etkileyici olarak hedef kitlesine sunacak

 

Haberler bölümü bölgenin ve tüm Türkiye’nin turizm haberlerine yer verecek

Tatil yapmak isteyen kitlenin 48 Tatil. com’u takip etmesi için sektörün haberleri ana manşetten sürekli güncellenecek böylece turizm sektörünün gelişmelerinden hem bölgemizin turizmcileri faydalanırken, tatilciler de bu gelişmelerden haberdar olacak. Tatil alternatiflerini belirleme sürecinde rehber olacak.

Türkiye’nin ilk sektör tedarikçilerinin bulunacağı bir platform olacak

Turizm sektörü tedarikçileri, bölgenin turizm sektörüne ulaşmak için 48tatil.com’da mağaza açabilecek haber sayfalarımızda yeni ürün ve hizmetlerinin haberlerini sektöre ulaştırabilecek, bu anlamda Türkiye’de sektör tedarikçilerinin direk hedef kitleye ulaşan ilk ve tek medyası olacak. Turizm sektörü tedarikçilerin bir arada bulunduğu bu platformdan tek adresten tedarikçilere ulaşabilecek.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar