İk Yönetiminde Sözün Özü Bilgi Eğitim’de

  • Aydın Gazete
  • 26 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Günümüz rekabet ortamında uzun ömürlü olmak isteyen kurum ve kuruluşlar sahip olduğu insan gücünü en doğru şekilde kullanmalı ve yönetmelidir. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Bilgi Eğitim, İnsan Kaynakları Yönetimi’ni profesyonel bir biçimde uygulayarak çalışanların verimliliğini artırılması konusunda yetkinlik kazanma fırsatı veriyor.

Eğitimler 4 Şubat’ta başlıyor

İnsan Kaynakları ve Psikoloji Uzmanı Uzm. Psikolog Erkan Çifte yönetiminde gerçekleştirilecek olan “İnsan Kaynakları Uzmanlık Sertifika Programı” 4 Şubat – 25 Şubat tarihleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek. İnsan Kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen, farklı birimlerde ve mesleklerde olup ekip yöneten tüm yöneticilerin de katılabileceği eğitim programında dersler Cumartesi 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 4 hafta boyunca, toplam 24 saat sürecek programın ücreti 2.500 TL olarak belirlendi. 

İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde ‘Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’ olarak hizmet veren Bilgi Eğitim, bireysel, kurumsal ve profesyonel gelişime yönelik eğitim programları sunuyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santral ile Dolapdere kampüslerinde ve yeni açılan Kozyatağı eğitim merkezinde gerçekleştirilen eğitim programlarında alanlarında uzman isimler ve akademisyenler eğitim veriyor. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar