Güvenliğiniz İçin Varnost

  • Aydın Gazete
  • 24 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Personel devam kontrol geçiş sistemi ile Varnost güvenli ve pratik çözümler sağlıyor

 

Kurumlar ve iş yerleri için güvenlik giderek daha fazla önem kazanan bir unsur hâline geliyor.

Önemli verilerin güvende tutulmasının yanı sıra, bu verilere ve diğer şirket kaynaklarına erişim sağlayan kişilere yönelik güvenlik ve erişim sistemleri de büyük önem taşıyor.

Varnost Access Kontrol Sistemleri, sunduğu Personel Devam ve Geçiş Kontrol Sistemi çözümleriyle kurumlara ve iş yerlerine çalışanlarının giriş ve çıkışlarını kontrol altına alma, kurum içindeki erişim düzeylerini düzenleme ve izleme fırsatı sunmaktadır.

 

Personellerin iş yerlerine giriş ve çıkışlarında genellikle kartlı giriş, şifreli giriş, parmak izi okuma veya yüz tanıma sistemleri kullanılır. Ana giriş ve çıkışlarda ise genellikle turnike sistemleri kullanılır. Ancak odalar için bu tarz turnikelerin kullanılması pek pratik sayılmaz. Bu gibi bölümlere girişlerde kart okuyucu, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma gibi sistemlere yer verilir.

Sistemin kullanıcıya ait özel verileri onaylamasıyla birlikte kapı açılır ve çalışanın ilgili yere girişine yetki verilir. Yetki verilmesinin yanı sıra giriş ve çıkışlar da kontrol altına alınmış, günün belirli saatlerinde kimlerin giriş yaptığı belirlenmiş olur.

Varnost şirketlerin giriş ve çıkış noktalarında ve içinde kullanılabilen komple güvenlik sistemleriyle personel güvenliği, takibi gibi konularda müşterilerine eksiksiz hizmet sunmaktadır.

 

Turnike sistemleri ile Varnost bina girişlerinde hızlı, güvenli, modern geçişler sağlıyor. Yoğun insan geçişlerinin olduğu plazalar, kamu kurum ve kuruluşları, siteler ya da ücretli geçişlerin uygulandığı geçiş gişelerinde farklı seçenekler sunuyor.

Farklı türdeki turnikeler ile işletmelere, yemekhanelere, stadyumlara ve bunun gibi ihtiyaç duyulan daha farklı yerlere giriş çıkış saatleri, ziyaretçiler gibi bilgileri sürekli kontrol etme ve izleme imkanı veriliyor.

Çeşitli kurum ve kuruluşlarda personel kısıtlaması uygulaması ile yetkisiz kişilerin girişlerini engellemeye izin veriyor.

 

Kartlı geçiş sistemleri sayesinde Varnost, ileri teknoloji ürünü terminaller aracılığı ile müşterilerinin güvenliğini, geçiş kontrolünü ve güvenlik takibini sağlıyor. Varnost geçiş kontrol sistemleri, kartlı ve şifreli özellikleri bir arada barındıran Wiegand özelliği ile harici okuyucularla bağlantı kurabiliyor, gün sonunda data ve log aktarımında kolaylık sağlıyor.

 

Varnost parmak izi sistemi, binanın mimari özellikleri, müşterilerden gelen talep ve istekler de göz önünde bulundurularak, gerekli ön keşif ve değerlendirme sonunda turnikeler, duvar ya da kapı üzeri gibi çeşitli biçimlerde uygulanabiliyor. Ürünlerin kameralar ile entegre çalışması sayesinde 0-180 sn arasında okutmadan önce okuttuğu zaman ve okutmadan sonraki süreci kayıt altında tutabiliyor olması artı güvenlik katmaktadır.

Varnost, müşterilerinin kurumsal kimliğine uyan, marka değerini yükseltecek standartlarda binanın mimari tasarımı ile uyumlu biçimde tasarladığı sistemleri ile marka algısını yükseltiyor.

 

Varnost personel takip sistemi, çeşitli ölçekteki işletmelerin personel devamlılığı kontrolünde ihtiyaca göre profesyonel çözümler üretiyor. PDKS sistemleri müşterilerine özel hazırladığı yazılımı ile çalışma alanlarında verimliliği arttıracak desteği sunuyor.

Personel takip sistemlerinde kullanılan özel yazılımlar ile aylık maaş ve fazla mesai hesaplama ve geriye dönük kontroller kolaylıkla sağlanıyor. Gün gün tutulan mesai saatleri ve hesaplamaları depolanıyor, belirli tarih aralıklarını çekilerek raporlamaya olanak sağlıyor.

 

Ürün ve Hizmet Gruplarımız

 

Kartlı Geçiş Sistemleri

Parmak İzi Okuma Sistemleri

Personel Takip Sistemleri

Turnike Sistemleri

Otopark Bariyer Sistemleri

X-Ray Cihazları ve Dedektörler

Elektronik Kilitler

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar