Sevgiliye Özel Hediyeler Burada

  • Aydın Gazete
  • 21 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Binlerce çiftin 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi ile ani ölümsüzleştirme tutkusu gerçeğe dönüşecek. Katılımcıların birbirinden özel hediyeleri yüzde 70’e varan indirimlerle sevdalılara sunacaklarını vurgulayan Genciz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gencer, kendilerine yapılan ısrarlı taleplerin bu organizasyonu doğurduğunu söyledi.

Her 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde en özel hediyeyi bulma stresini yaşayan İzmirliler artık rahat bir nefes alacak. 4-14 Şubat tarihlerinde Tepeküle Kongre Merkezinde gerçekleşecek Sevgiliye Hediye Günleri binlerce çiftin mutluluğuna mutluluk katacak. Hediyelik sektörünün seçkin temsilcilerinden olacak katılımcılar, sevgililere has hediyeliklerini stant vitrinlerine taşıyacaklar. Mücevher takılar, Güzellik ürünleri, Aşkın simgesi özel mumlar, Mesaj nakışlı gömlekler, Mesaj kutuları, Özel temalı sihirli kupalar, Sevgi saatleri, Temalı takvimler, Baskılı abajurlar, Puzzleler, Resimli yastıklar, 3D Lambalar, biblolar, Cüzdan, Gümüş, Bakır ve Yöresel ürünler başta olmak üzere binlerce ürün görücüye çıkacak. Bu ürünlerin tanıtımı ve sıcak satışları şok indirimli fiyatlarla yapılacak. Sevgililer gününün yıllar boyu sürecek olan aşkların teminatı olduğunu vurgulayan katılımcılar, ziyaretçilerin yıllardır süren hediye bulma kâbuslarına bu organizasyon ile son vereceklerini söyledi.

Mücevherde %70’e varan indirim fırsatı

Sevgilisini bir mücevher ile sevindirmek isteyenler için organizasyon kapsamında altın ve pırlanta ürünlerinde fırsat günleri oluşturuldu. Etkinlik dahilinde her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler ve küpeler bulmak mümkün olacak. 99 TL’den başlayacak tektaş yüzükler yüzde 70’e varan indirimler dudak uçuklatacak. Sevgiye özel koleksiyonlar indirimli fiyatlarıyla da ziyaretçileri baştan çıkaracak nitelikte olacak.

Sevgiye büyük önem veren İzmirlilere özel bir organizasyonun hazırlıklarını titiz bir çalışma ile yürüttüklerini vurgulayan Genciz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gencer, kaliteli farklı tasarımların avantajlı fiyatlarla sunulacağını söyledi. Gencer, “İzmirli hemşerilerimiz ve hediyelik sektörünün seçkin temsilcilerinin ısrarlı istekleri bu organizasyonu doğurdu. Sevgiliye Hediye Günlerinde sevgiliye has hediyelik eşyalar, Altın ve Pırlanta da fırsat ürünleri ziyaretçilerimize sunulacak. Sevgililer Gününe has farklı hediyelik ürünleri olan kişilere katılımcı olarak kapımız açık”dedi.

Talepler doğrultusunda ücretsiz ulaşım servislerinin planlandığı Sevgiliye Hediye Günleri 4-14 Şubat Tarihlerinde Bayraklı’daki Tepeküle Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Bayraklı Belediyesi’nin ev sahipliğinde 11 gün sürecek organizasyon sevgiye hizmet edecek. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar