Kadın Dayanışma Evinin konukları Alıcık’ı ziyaret etti

  • Aydın Gazete
  • 17 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Minikler anneleri ile birlikte geldikleri ziyaretlerinde Başkan Haluk Alıcık’a Özgecan Kadın Dayanışma evinde neler yaptıklarını anlatırlarken, anneler de memnuniyetlerini dile getirdiler. 

Eğitimler ve Çalışmalar Sürecek

Hafta içi her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki gurup halinde eğitim ve bakım hizmetinin verildiği Kadın Dayanışma Evinde işleri olan annelerin çocuklarına da saatlik bakım hizmeti verildiğini ifade eden Alıcık “Kadın dayanışma evini kurarken hem kadınlarımızın hem de çocuklarımızın yararlanmasını istedik. Sorunların çözümü ve aynı paydada buluşmak üzere kurduğumuz ve kadınlara sosyal, ekonomik ve sağlık anlamında destek sunabilmek amacıyla yola çıktığımız bu dayanışma evinde kadınların kişisel gelişimlerini artırması, el sanatlarına olan ilgi ve ekonomiye katkı sağlanması için çeşitli eğitimler ve çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.

Isınma Sorunu Çözülecek

Belediyemiz personelince hizmet verilen Nazilli Belediyesi Özgecan Aslan Kadın Dayanışma evinden tüm Nazillili bayanlarımızın yararlanmasını diliyorum. Tabiki de çocuklarımızın da. Binamızın şu an tek sorunu var o da kışın ısınmakta zorluk çekiliyor. Ama önümüzdeki günlerde burasıyla ilgili bu sorun da çözümlenecek. Bina tamamen doğalgaz ile ısıtılacak” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar