Yürekler Şehit Kahraman İçin Attı

  • Aydın Gazete
  • 16 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Bornova’da bütün yürekler Şehit Kahraman Polisimiz Fethi Sekın için attı

 

Bornova Belediyesi, İzmir Adliyesi’nde gerçekleşen hain saldırıda şehit olan Kahraman Trafik Polisimiz Fethi Sekın’ı unutmadı. Bornova Stadı’nda oynanan Göztepe-Denizlispor maçına gelen taraftarlara Şehit Polis’in maskesi dağıtıldı. Kahraman Şehit’in Kızı Dila Sekın de anlamlı görüntülere sahne olan maçı Başkan Olgun Atila’nın davetlesi olarak protokol tribününde izledi. İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, sanatçılar Buray ve Umut Oğuz da maçı izleyenler arasındaydı.

 

Bornova Belediyesi, İzmir Adliyesi’nde gerçekleşen bombalı araç saldırısında şehit olan Kahraman Trafik Polisi Fethi Sekın’ı unutmadı. TFF 1. Ligi’nde mücadele eden Göztepe’nin Bornova Stadı’nda Denizlispor ile oynadığı maça ev sahipliği yapan Bornova Belediyesi, tribünleri dolduran 6 bin taraftara Sehit Kahraman Polis Fethi Sekın’ın maskesini dağıttı.

 

Bornova Stadı’ndan anlamlı mesajlar

 

Maç öncesi gerçekleşen seramonide İstiklal Marşı okunurken maskelerini takan taraftarlar, canı pahasına bir katliamı önleyen Kahraman Polis’i tezahüratlarla andı. İzmir Marşı’nı söyleyen Göztepeli taraftarlar, “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez ve Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” şeklinde sloganlar attı. Türk Bayraklarıyla donanan tribünlerdeki “Burası İzmir; Ne Hasan Tahsin’ler, ne de Fethi Sekın’ler biter pankartı da dikkatlerden kaçmadı.

 

Şehit Polisin kızı Dila da tribündeydi

 

5 Ocak’ta gerçekleşen hain saldırıda şehit düşen Kahramah Polisimiz Fethi Sekın’ın 15 yasındaki kızı Dila Sekın de Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın davetlisi olarak arkadaşlarıyla birlikte protokol tribünündeki yerini aldı. Maça birlikte gelen ve Kahraman Şehit Polis’in maskesini takan Atila Ailesi, Dila ile yakından ilgilendi. “Kahraman Şehit Polisimiz Fethi Sekın’ı hiç bir zaman unutmayacağız. O’nun çocukları artık bizim de evladımız” diyen Başkan Atila, Dila Sekın’e Göztepe atkısı hediye etti.

İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, sanatçılar Buray ve Umut Oğuz da maçı izleyenler arasındaydı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar