Vezir Parmagı 27 Ocakta Vizyonda

  • Aydın Gazete
  • 15 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı yepyeni bir film Vezir Parmağı izle. Komedi türünde bir film olarak karşımıza çıkacak olan filmin gösterime girmesi için 27 Ocak bekleniyor. Komedi türünde çok filmi bulunmayan bir yönetmen olan Mahsun Kırmızıgül’ün bu filmi büyük bir merakla bekleniyor. Oyuncu kadrosunun da dikkatleri üzerine çektiği filmde yönetmen Mahsun Kırmızıgül ile birlikte Selim Bayraktar, Ece Uslu, Gülben Ergen, Yasemin Yalçın, Metin Yıldız, Meral Çetinkaya ve Derya Şensoy gibi birçok ünlü başrol oyuncusu rol alıyor. Komedi severlerin karşısına 27 Ocak tarihinde çıkacak olan filmin bekleyenlerinin sayısı da gün geçtikçe artış gösteriyor. Daha önce komedi filmi çekmemesi nedeniyle Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı bu film konusunda tahminde bulunmak çok zor görünüyor. 


Vezir Parmağı konusuna bakacak olursak, 3 kıtada kendisine yer bulan ve o dönemin savaşlarında en güçlü imparatorluk olarak görülen Osmanlı İmparatorluğu yeni bir savaşa daha hazırlanmaktadır. Bu savaş öncesinde ordunun gücünün artırılmak istenmesi nedeniyle eli silah tutan herkes cephelere çağrılmaktadır. Bunun sonucunda ülkenin dört bir yanından erkek askerler orduya girmeye başlarlar. Asıl olaylar burada başlamaktadır. Orduya katılmak üzere ülkenin 5 ayrı bölümünden yola çıkan hamallar savaş için toplanan ordunun neferleri olacaktır. Kaynak sitemiz hdfilmsizle.com üzerinden daha detaylı açıklamaya sahip olabilirsiniz. Filmin komedi dalında savaş içerikli bir film olması nedeniyle film ekibi de büyük bir oyuncu topluluğundan oluşmaktadır. 

Filmin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül’ün ekibinde Altan Erkekli, Nuri Alço, Cihat Tamer, Muhammed Cangören, Hayrettin Karaoğuz, Yasemin Yalçın, Talat Bulut, Rana Cabbar, Metin Yıldız, Meral Çetinkaya, Ece Uslu, Levent Sülün, Derya Şensoy, Gülben Ergen, Güner Özkul, Fatoş Seymen, Defne Yalnız, Aydan Burhan, Ali Sürmeli, Peker Açıkalın, Selim Bayraktar, Orçun Kaptan ve Suna Selen gibi çok sayıda ünlü oyuncu bulunuyor. Labirent 3 izle filmin fragmanı çıktığından buyana izleyen herkeste filme gitme isteği uyandırıyor. Usta yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün ilk komedi filminde işini bu kadar ustalıkla yapması da sürpriz olmasa gerek. Komedi türünde filmlere karşı ilgisi olan izleyicilerin yanında sinemasever birçok insanın kesinlikle izlemesi gerektiği bir film olan Vezir Parmağının gösterime girmesinin ardından büyük bir yoğunlukla karşılaşacağı düşünülüyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar