Pikap Lojistik Emin Adımlarla İlerliyor

  • Aydın Gazete
  • 14 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

2014 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri tüm taşımacılık kollarında uzman kadrosu ile yenilikçi çözümler sunan Pikap Lojistik geçen 3 yıl içinde beklentilerin üzerinde gerçekleştirdiği büyümesi ile sektöründe öncü şirketlerden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Sürekli gelişim, dürüstlük ve saygınlık ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kurumsal bir lojistik şirketi olarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan şirket 2017 yılı için hedeflerini büyüttü.

Müşterilerine kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığı, depo yönetimi, gümrükleme ve dış ticaret çözümleri sunan Pikap Lojistik, altyapısı ve iletişim ağı, çevreye duyarlı yeşil lojistik anlayışı ve tam hizmet anlayışıyla yapılanmasını sürdürmeye devam ediyor.

 

Pikap Lojistiğin Hizmet Verdiği Başlıca Alanlar

Havayolu Taşımacılığı

Pikap Lojistik büyük ticari havayollarını ve tüm kargo taşıyıcılarını kullanarak uluslararası havayolları taşımacılığında hizmetler sunmaktadır. Uluslararası altyapı bağlantıları ile dünya çapında kapıdan kapıya havayolu taşımacılığı sağlamakta. Kapı teslim yükleme hizmeti sağlarken, nerede olursa olsun yük ile ilgili herhangi bir ihtiyaç doğrultusunda müşterilere gerekli bilgiyi verebilmek başlıca hizmetlerden biri.

Havayolu taşımacılığı servisi sağlanırken ulaştırma hızına ve mal güvenliğine dikkat ediliyor.

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’nin tüm karayolu ulaşım noktalarına ve noktalarından Türkiye’ye Parsiyel ve Komple Tır Taşımacılığı hizmetleri

İthalat & İhracat Taşımacılığı 

3’üncü ülke taşımaları:

Ürünlerin Türkiye’ye uğramasına gerek kalmadan pek çok ticari nokta arasında taşınması hizmeti veriliyor. Geniş acente ağı sayesinde Avrupa ve Rusya hattının yanı sıra Irak ve İran hatlarında da güvenli taşımacılık hizmetleri sunuluyor.

Parsiyel ve Komple Tır Taşımacılığı alanında sunulan hizmetler:

-Uluslararası Karayolu İthalat ve İhracat Taşımacılığı,

-Komple ve grupaj yük taşımacılığı,

-Parsiyel yüklerin konsolidasyonu, toplama ve dağıtım hizmetleri,

-Transit taşımacılık hizmeti,

-Genel kargo taşımaları,

-Tehlikeli madde kargo taşımacılığı,

-Isı ayarı gerektiren, bozulabilir ürün taşımacılığı,

-Tarifeli seferler,

-Transit taşımalar,

-Askılı ve ısı ayarlı tır seçenekleri (kapalı kasa),

-Gümrükleme ve sigorta işlemleri,

-Tam zamanlı takip hizmetleri.

Denizyolu Taşımacılığı

Pikap Lojistik büyük ve küçük şirketler için uluslararası denizyolu nakliye hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Denizyolu taşımacılığı konusunda müşteriye özel hizmet veren bir firma olarak, Pikap müşterilerin ihracat departmanlarının ayrılmaz bir parçası. Okyanus nakliye hizmeti sağlayan taşıyıcılar ile samimi ilişkileri sayesinde firma birçok rakibini geride bırakarak başarıya ulaşıyor.

Pikap Lojistik  LCL / FCL, özel ekipman, ya da normalden büyük kargo taşımacılığı hizmetinin yanısıra dünyanın hemen hemen her yükleme yerinden varış noktasına kadar kapı teslim yük taşımacılığı hizmeti sağlıyor.

Hatlar ile karşılıklı teyit edilmiş anlaşmalarla faaliyet gösteren profesyonel bir uluslararası yük taşıyıcısı ve konsolide olarak, iş ortaklarının ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine uygun, ithalat ve ihracat konusunda deniz taşımacılığı hizmetleri de sunuyor.

Pikap Lojistik İletişim Bilgileri İçin 
http://pikaplog.com/tr/contact

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar