Kahraman şehit dualarla anıldı

  • Aydın Gazete
  • 13 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Kahraman şehit Sekın için Osmangazi Çarşı Camisi’nde de mevlit okundu. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Kahraman şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.  

Teröristlerin hain saldırısı sonucu geçtiğimiz hafta perşembe günü İzmir adliyesi önünde kahramanca şehit düşen ve bir katliamı engelleyen polis memuru şehit Fethi Sekın Bayraklı’da dualarla anıldı. Sekın için ilk anma programı Osmangazi Çarşı Camii’nde gerçekleşti. Burada mevlit okundu, Bayraklı Belediyesi tarafından cami önünde çadır kuruldu, lokma döktürüldü. Anma programına Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı Kaymakamı Adem Arslan, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Sekın’ın mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÇEŞİTLİ NOKTALARDA LOKMA DÖKÜLDÜ

Kahraman şehit polis memuru Fethi Sekın için ayrıca Bayraklı Belediyesi tarafından hain saldırının gerçekleştirildiği adliye binası önünde, Sevgi Yolu’nda ve evinin önünde lokma döküldü. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Fethi Sekın büyük bir kahramanlık örneği göstererek katliamı önledi. Bu ülke onu hiçbir zaman unutmayacak” dedi.  

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar