KÜÇÜK YAŞLI SÜRÜCÜ YAKAYI ELE VERDİ

  • Aydın Gazete
  • 10 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’da akşam saatlerinde babasına ait araç ile trafiğe birbirine katan genç, velilerin ve vatandaşların ihbarı üzerine polise yakalanınca gözyaşlarını tutamadı.


 Ehliyeti de bulunmadığı öğrenilen genç önce direndi, yalvarmaları fayda etmeyince bu defa ağlamaya başladı. Şikayet üzerine araca el konulurken, ismi açıklanmayan genç de gözaltına alındı.
 
Olay akşam okulların çıkış saatinde İstasyon Bulvarı üzerinde meydana geldi. Yaşı küçük bir gencin panelvan bir minibüs ile şehir içinde tehlikeli araç kullandığı ve yoldan geçen öğrencilerin üzerine araç sürdüğü yolunda ihbar alan polis ekipleri 09 AR 860 plakalı aracı ve sürücüsünü yakalamak için çalışma başlattı. İstasyon Bulvarı üzerinde polis ekiplerince yakalanan genç önce polise direndi, daha sonra salıverilmesi için yalvardı, polisler bırakmayınca da ağlamaya başladı.

Polis ekipleri gencin önce ehliyeti istedi. Ehliyeti olduğunu ancak yanında olmadığını belirten genç kimlik de ibraz edemeyince bu defa kimliğinin tespiti için karakola davet edildi. Daha sonra gerçeği söylemek zorunda kalan şahıs, ehliyet kursuna yazıldığını ve kursa gittiğini belirtti.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar