Gemisander’de Bayrak Değişimi

  • Aydın Gazete
  • 7 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Türkiye’nin tek gemi geri dönüşüm bölgesi olan Aliağa’da faaliyetlerini sürdüren Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği (GEMİSANDER) Olağan Kurulu gerçekleştirildi. Dernek binasında açık oylama usulü ile yapılan kongrede GEMİSANDER Yönetim Kurulu Başkanlığı’na çoğunluk oyları alan Gün Alp Erdil seçildi.

 

Üyelerin çoğunluğunun katıldığı genel kurulun divan başkanlığını Mustafa Yiğit yaptı. Şehitler anısına 1 dakikalık saygı duruşu ve okunan milli marşın ardından başlayan genel kurulda, bir önceki döneme ait hesaplar da ibra edildi.

 

Tek listeyle gidilen oylama sonucu GEMİSANDER Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Gün Alp Erdil, üyelere yaptığı teşekkür konuşmasında, şeffaf bir dernek, demokratik bir yönetim olarak sektöre hizmet edeceklerini söyledi.  

 

Geçmiş yıllar içerisinde 8 sene boyunca sektöre hizmet ettiklerini söyleyen eski Başkan Adem Şimşek, her zaman bu camianın içerisinde olacağını ve herkese bir telefon kadar yakın duracağını belirterek şunları söyledi: “Ekip olarak ve camia olarak bir çok çalışmalara imza attık. Şahsım, ailem ve geçmiş yönetim kurulu adına herkese şükranlarımı sunuyorum. Biz de kaçmak yok. Bir kardeş bir abi olarak her zaman burada olacağım. Bayrağı her zaman ileriye taşıyacağız. Ülkemizdeki sıkıntıları nasıl siyasi olarak aşıyorsak, burada da beraberlik içerisinde aşacağız. Tekrar aday olmam konusundaki ısrarlara rağmen sağlık sorunları nedeniyle biraz dinlenmek istedim. Kimsenin aklına yanlış bir şey gelmesin. Hepinize bir telefon kadar yakınım. Bundan sonra da ümit ediyorum ki genç arkadaşlar için hayırlı ve uğurlu olur. Çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bu bayrağı inşallah daha iyi yerlere getirirsiniz.”

 

3 yıl süre ile görev yapacak olan yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor.

 

GEMİSANDER YÖNETİM KURULU

 

Asıl Üyeler:

Gün Alp Erdil

Ramazan Yiğit

Ergül Bıyık

Cevdet Temürtaş

Mustafa Cesur

Erol Polat

Adem Sorgulu

Muhammed Coşkun

 

Yedek Üyeler:

Caner Özdoğan

Kadir Kandemir

Suat Can

Celal Yiğit

Hayri Erdil

Cengiz Temürtaş

Şenol Sayın

Hüseyin Sarıhasan

 

GEMİSANDER DENETİM KURULU

 

Asıl Üyeler:

Nacettin Yolcu

Şaban Bolat

Musa Kılıç

 

Yedek Üyeler:

Oğuzhan Bolat

Mehmet Gökdüman

Caner Kuğ

 

GEMİSANDER DİSİPLİN KURULU

 

Asıl Üyeler

Mustafa Yavuz

Muhammed Akçay

Hüseyin Esen

 

Yedek Üyeler

Yunus Emre Yolcu

Faysal Karabacak

Asım Özdoğan

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar