Başkan Soylu’dan Kınama

  • Aydın Gazete
  • 6 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Terör örgütü PKK tarafından İzmir Adliyesi’nde gerçekleşen terör saldırısına Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’dan kınama geldi. Başkan Soylu yaptığı açıklamada terörü lanetledi.

Tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan

Başkan Soylu, “  Terör bu kez İzmir’de kirli yüzünü gösterdi.  Düşmana ilk kürsünün atıldığı, demokrasinin ve bağımsızlığımızın sembolü güzel İzmir’de kanlı terör örgütü karanlık yönünü ortaya koydu.  İzmir Adliyesi’nde gerçekleşen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum. Tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan anlayışından uzaklaşmayacağız. Toplumu kutuplaştırmaya yönelik, devletimizi yıldırmaya yönelik, milletimizi korkutmaya yönelik girişimlerde bulunanlar asla başarılı olamayacaklar. Hiçbir menfur saldırı amacına ulaşamayacak.

Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemize yönelik her türlü karanlık oyunu bozacağız. Allah birliğimizi, beraberlimizi daim eylesin. İzmirimize ve ülkemize geçmiş olsun. Bir kez daha büyük bir kahramanlık örneği göstererek facianın büyümesini önleyen ve şehit olan polisimiz Fethi Seki ve mübaşir Musa Can’a Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum” açıklamasında bulundu.

 

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar