Stranger Things, Yeni Efsane Olma Yolunda

  • Aydın Gazete
  • 4 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Netflix’in 2016 yılında yayına aldığı ve inanılmaz olumlu eleştirilere sahip olan StrangerThings; dünyanın yeni efsanesi olması ile tanınıyor ve şu günlerde birinci sezonu resmen gözler kırpmadan izlenebiliyor. Geçtiğimiz dönemde böyle dizilere çokça şahitlik etmiştik ancak yabancı diziler kategorisinde bu kadar hızlı ve bu kadar kaliteli bir izleme sayısının elde edilebildiği görülmemişti. StrangerThings; bu gibi etmenlerde popüler olmakla birlikte, ikinci sezonu direkt onay alan yapıtlardan bir tanesi olmayı da başardı.

 

IMDB üzerinden 9 gibi net ve yüksek bir puan ile kullanıcılar tarafından sınıf atlatılan StrangerThings; 2016 yılında yayınlanmış yapıtlarda da puan olarak; yabancı diziler kategorisinde ilk sıralarda yer alıyor. Başrollerinde, çocukların bulunduğu ve “eleven” isimli çocuğun inanılmaz biçimde başarılı roller üstlendiği, gerçekçi bir dizi olan Stranger Things izle; bir çocuğun bir gece ansızın kaybolması ile başlıyor ve bunun ertesinde pek çok maceraya, gizeme ve açığa çıkan olaylara şahitlik ediyoruz.

 

Yabancı dizi izle seçeneği ile izleyebileceğiniz dizide; ilk bölümde bilim kurgu havası olsa da, dizi hiç de öyle değil. Tamamı ile karanlık ve mistik ögelere dayandığı aşikâr. Siz de, ikinci sezonu 2017’de Netflix üzerinden yayınlanacak bu yapıtın birinci sezonunu oldukça kaliteli bir biçimde, yabancı dizi izle seçeneği ile Türkçeleştirilmiş olarak dizi720p.com üzerinde, hemen izleyebilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar