Ankara Temizlik Firmaları

  • Aydın Gazete
  • 3 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Ev ve ofislerde derinlemesine temizlik yapmak oldukça zahmet gerektiren bir işlemdir. Ankara da hizmet veren Günaydın temizlik olarak Ankara’nın hemen hemen her ilçesine temizlik hizmeti vermekteyiz. Koltuk temizleme, ofis temizliği,  ana okulu temizliği, otel ve okul temizliği gibi çeşitli alanların itina ile temizliği konusunda etkili şekilde hizmetlerimiz devam etmektedir. İlk olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız Ankara’nın emek ilçesinde ev ya da ofislerin temizliğini üstlenmiş durumdadır. Ankara temizlik  olarak yangın ve su baskını sonrası temizlik işlemleri ve kamu kurum ve kuruluşlarının temizlik işlemleri düzenli olarak yapılabilmektedir.

Deneyimli personelimiz ile kaliteli ve güveni sizlere sunmaktayız. Bizlere ulaşarak personelimize bilgi vermenizin ardından yetkili ekibimiz temizliğin yapılacağı alana en kısa zamanda ulaşarak temizliğini istediğiniz bölgeyi detaylı bir şekilde temizlemektedirler.  Ankara da Ankara Temizlik Şirketleri olarak sizlere kalite ve hijyenik temizlik ile tanıştırmaktayız. Derinlemesine temizlik ve güveni sizlere bir arada sunmakta olan firmamız ilk olarak temizleme yapılacak alana giderek incelemeler yaparak,  temizleme işlemi için gerekli görülen malzeme ve ekipmanları hazırlayarak temizleme işlemine başlamaktadırlar.  Temizleme esnasında banyo ve tuvalet gibi özel alanlarınızın gerekli hijyene kavuşması adına tüm işlemleri üstlenmiş durumdayız.  Banyolarınızın tertemiz ve mis gibi kokması özel olarak hazırladığımız deterjanlar ile mümkün olmaktadır. 

 Ankara da olarak inşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama ve kreş temizliği gibi hizmetleri sizlere sunmaktayız.  Ankara Temizlik Firmaları İnşaatı yeni tamamlanmış olan binaların temizliği zahmetli, yorucu ve oldukça zamanınızı alan bir işlemdir. Firmamızın deneyimli personelleri tarafından her türlü inşaattan kalan boya, badana ve kaba inşaat kirlerinin temizliği sağlanmaktadır. İnşaat sonrasında kalan kirli yapıyı temizleme işlemi esnasında kullanılan ekipmanlar ve malzemeler bina içindeki hiçbir yere zarar vermeyecek şekilde ayarlanmaktadır.  Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile vermiş olduğumuz hizmette hijyene ve kaliteye önem vererek çalışmalarımızı gerçekleştirmekte ve bu şekilde müşterilerimizin memnuniyetini karşılamaktayız.  Yüksek binalarda dış cephe temizliğini deneyimli personelimiz yardımıyla hakkı ile gerçekleştirmekteyiz.  Günaydın temizlik olarak kaliteli ve derinlemesine temizlik işlemlerini  kaliteli malzemeler ile en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır.

Geri «
İleri »
Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar