Agora Akademi Mezun Verdi

  • Aydın Gazete
  • 2 Ocak 2017
  • 0

Agora Alışveriş Merkezi’nin ziyaretçilerine daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla 2015 yılında kurduğu AGORA AKADEMİ eğitim programının son mezunları da sertifikalarını teslim aldılar. 

Seçkin markaları gurme restaurantları, düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla fark yaratan, 13 yıldır İzmirliler’in en çok tercih ettiği Agora Alışveriş Merkezi yine bir ilke imza attı.

İzmir’de, perakende sektöründe ilk kez Agora Alışveriş Merkezi tarafından hayata geçirilen, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını tam anlamak, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak ve çok daha kaliteli hizmet sunabilmek amacı ile Mart 2015’te kurulan Agora Akademi çalışanlardan tam not aldı.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, daha mükemmeli aramak ve ona ulaşmak için çıktığımız bu yolculukta yolu aydınlatmak ve şirketimizin kurumsal hedeflerine daha kolay ulaşabilmesine katkıda bulunmak en temel düşüncemizdir diyerek sürdürülebilir başarı için eğitime ve yatırımın gerekliliğine inandığını belirtti. 

Agora Akademi olarak en temel hedeflerinin, Agora Alışveriş Merkezi’nde oluşan bilgi birikim ve deneyimlerin çalışanlarına aktarılarak, ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgiye doğru, hızlı ve etkili bir biçimde ulaşmalarını sağlamak ve bilinçli birer çalışanlar olmalarına katkıda bulunmalarını hedeflediklerini iletti. Noyan, kalitenin sadece hizmetle ilgili olmadığını onu tamamlayan faktörlerin başında çalışanların geldiğini belirterek, “bu bağlamda çalışanların bilgisi, kalitesi ve sürekliliği de yadsınamaz bir gerçektir” dedi.

Noyan, çalışan herkesi yüksek performanslı bir takımın parçası haline getirmek, Agora’lı liderler yetiştirmek, ortak bir yönetim dili oluşturmak ve sürekli öğrenmeyi teşvik eden kültürü güçlendirmek için Agora Akademi’yi oluşturduklarını belirtti.

Agora Akademi’de; Agora Alışveriş Merkezi yönetim kadrosu haricinde, kendi bünyesinde yer alan ve birçok önemli markayı temsil eden çalışanların da gelişimine katkı sağlayacak eğitimlere yer verilerek, ziyaretçilere daha ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunulması hedeflendi. Tüm eğitimleri tamamlayan çalışanlar tamamladıkları eğitim sayıları doğrultusunda bronz, gümüş, altın ve platin sertifikaların sahibi oldular.

Agora Akademi 2017’de Yepyeni Eğitimler ile Devam Edecek!

Mart 2015’te Agora Akademi’nin ilkini gerçekleştiren Agora Alışveriş Merkezi, sunduğu kaliteli hizmete yenilikler katmak ve ziyaretçilerini ayrıcalıklı hissettirmek amacı ile sektördeki gelişmeler doğrultusunda 2017 yılı içerisinde Agora Akademi’yi tekrardan başlatmayı planlıyor. Hızlı bir şekilde gelişen ve büyüyen perakende sektöründe öncülüğünü sürdürmeyi hedefleyen Agora Alışveriş Merkezi, inovatif eğitim içerikleri ile personellerinin gelişimine önem vererek Agora Akademi’de değerli eğitmenleri ağırlayacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, tüm çalışanların belirli standartlara ulaşmasını sağlamak adına kurumsal gelişim, kişisel gelişim, satış & pazarlama ana konu başlıkları altında çalışanlar için yıllık bazda eğitimler planladıklarını dile getirdi. Agora Akademi çatısı altında 36 eğitimi başarı ile tamamladıklarını dile getirerek, 6 eğitimi tamamlayanlara bronz, 12 eğitimi tamamlayanlara gümüş, 24 eğitimi tamamlayanlara altın, 36 eğitimi tamamlayanlara platin sertifika verdiklerini vurguladı. Noyan, Agora Akademi’nin ilk mezunlarını vermenin mutluluğunu yaşadıkları belirterek, 2017 yılında Agora Akademi’yi yenilikçi eğitimler ile tekrar başlatacaklarını vurguladı.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar