Vatandaşa Büyük Kolaylık

  • Aydın Gazete
  • 30 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

 MANULAŞ’tan yapılan bilgilendirmede aktif olarak hizmet veren 9 kart değişim noktasına ek olarak 30 Aralık 2016 Cuma günü Laleli Ticaret Merkezi karşısında da ManisaKart değişim noktasının açılacağı belirtildi.

01.01.2017 tarihi itibariyle 141 Nolu Muradiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ve 155 Nolu Şehir İçi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin de entegrasyonu ile il genelinde toplu taşımada yalnızca ManisaKart kullanılacak. Bu doğrultuda MANULAŞ, eski elektronik kartları ManisaKart ile değiştirme çalışması başlattı. Vatandaşlar, eski elektronik kartlarını ücretsiz olarak ManisaKart değişim noktalarında değiştirebiliyor. Yoğunluk yaşanmaması ve vatandaşların işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlaması için yoğun bir çalışma içine giren Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MANULAŞ, kart değişim noktalarının sayısını arttırarak vatandaşlara büyük kolaylık sağladı. Değişim noktalarının sayısının artmasıyla birlikte vatandaşlar sıra beklemeden işlemlerini tamamladı, çalışma nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve MANULAŞ yetkililerine teşekkür etti.   

Kartlarını Nerelerden Alacaklar?

-Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası

-Tam Otomasyonlu Otopark

-Yarhasanlar MASKI Şubesi

-Alaybey Zabıta Dairesi Başkanlığı Onu

-Karaköy Aile Çay Bahçesi Yani Zabıta Noktası

-Laleli Mehmet Akif Ersoy Caddesi, ZİÇEV yani Zabıta Noktası

-Fatih Mahallesi Muhtarlık Yani

-İkiz Kuleler Zemin Kat

-Kafe Sera Zabıta Şube Müdürlüğü Yani ve bu noktalara ek olarak 30 Aralık 2016 Cuma günü Laleli Ticaret Merkezi’nin karşısında oluşturulan noktadan da kart değişimi yapılabilecek.

Bakiyelerini ManisaKart’a Tasayabilecekler      

Kart değişimi yapan Manisalılar, eski elektronik kartlarının bakiyelerini 02.01.2017 Pazartesi günü itibariyle Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binasından ManisaKart’a aktarabilecekler.

Kart Değişimi Yeni Yılda da Devam Edecek

Elektronik kart değişiminin yeni yılda da devam edeceğini belirten MANULAŞ yetkilileri, kart değişiminde süre kısıtlaması olmadığını aktardı. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar