2016 ADÜ Tıp İçin Vizyon Yılı Olacak

  • Aydın Gazete
  • 18 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Önce Aydın Gazetede

Başhekim Yrd. Doç. Dr. Ali Yılmaz, Başhekim Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Mücahit Kapçı, Yrd. Doç. Dr.Murat Doğan, Hastane Müdür V.  Bahattin Kılıç, Hastane Müdür ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla gerçekleşen etkinlikte birim sorumlularının görüş ve önerilerini dinlendi.

 

Hastane Müdür V.  Bahattin Kılıç yaptığı konuşmada, birim sorumlularının görüşlerinin yönetim için büyük önem taşıdığını bu doğrultuda her türlü fikre açık olduklarını belirtti.

 

Başhekim Yrd. Doç. Dr. Ali Yılmaz Rektör Cavit Bircan öncülüğünde yönetim olarak birinci yılı doldurduklarını geçen bu sürede birçok çalışma yapıldığını ve yeni yapılandırma çalışmalarının planlandığını aktardı ve personelle uyum içinde çalışmaya büyük önem verdiğini vurguladı.

 

Yrd. Doç. Dr. Ali Yılmaz, her personelin kendi alanında birikim sahibi olduğunu bu birikimleri paylaşılmasıyla güzel şeylerin ortaya çıkacağına dikkat çekti ve yeni yılı Hastane için vizyon yılı olarak düşündüğünü belirtti.

 

Yrd. Doç. Dr. Ali Yılmaz’ın yapılması planlanan çalışmalardan bahsettiği kahvaltıda birim sorumluları da görüşlerini paylaştı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar