AÇILIŞ BAHANE SUCUK ŞAHANE

  • Aydın Gazete
  • 10 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Efeler ilçesinde gerçekleştirilen bir açılış mahalle sakinlerini ve vatandaşları sevindirdi. İkinci şubesini açan bonkör kasap Mehmet Kıroğlan herkese sucuk dağıtınca açılış hem davetlileri hem de mahalle sakinlerini mutlu etti. 


Aydın Efeler’de yaklaşık 10 yıldır kasaplık yapan Kıroğlan Et, ikinci şubesini Veysi Paşa Mahallesi Sakarya Caddesi üzerinde açtı. Açılışa Aydın Vali Yardımcısı Abdullah Aslan, Aydın Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı İsmail Kadı, daire müdürleri ve çok sayıda davetli ve Aydın dağlarında organik et üretimi yapan besiciler katıldı. 


“SAĞLIKLI HİZMET SUNMAK BİZİM TEMEL İLKEMİZ”
Kıroğlan Kasap ve Et Galerisi İşletme Sahibi Mehmet Kıroğlan Aydınlılara hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını belirterek, “Aydın halkımıza sağlıklı hizmet sunmak bizim temel ilkemizdir. Madran Yaylası’nda kendi besi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz hayvanlarla Aydınlılara sağlıklı ve lezzetli et ve et ürünleri ile her iki şubemizde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

“SUCUK, ET KASABIN İŞİDİR”
Kasaplık mesleğinin zor bir iş olduğuna değinerek konuşmasına başlayan Aydın Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı İsmail Kadı da, “Kasaplar alnının teriyle, bileğinin gücüyle ve bıçağının ucuyla ekmeğini kazanan esnaflardır. Kasaplar evimizin ve mahallemizin kilididir. Kasaplar evimizin anahtarını bırakabileceğimiz, çocuğumuzu emanet edebileceğimiz esnaflardır. Bu esnafların ayakta kalabilmesi için vatandaşlarımızın mahalle kasabına sahip çıkması gerekir. Kasaplar büyük marketlerden ve resmi kurum ve kuruluşlardan daha kaliteli et satan ve hizmet veren esnaflardır. Sucuk, et kasabın işidir ve kasaptan alınır. Kıroğlan Et’in ikinci şubesi de şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.


HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU
Vali Yardımcısı Abdullah Aslan da Kıroğlan Et’in açılan ikinci şubesinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Kıroğlan Et’in Aydın halkına temiz, ucuz, sağlıklı ve kaliteli bir hizmet vereceğine inandığını kaydetti.

Konuşmaların ardından Kıroğlan Et İşletmesinin ikinci şubesi dualarla birlikte kurdele kesimiyle gerçekleşti. Açılışa özel, davetlilere ve vatandaşlara sucuk ekmek ikramı yapıldı. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar