Günsan Bayilerin Ayağını Yerden Kesti

  • Aydın Gazete
  • 29 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Araç teslim törenine katılarak 2016 yılı değerlendirmesi ve 2017 planlamalarını anlatan Gunsan CEO’su Stephane Nüss, “Bayilerimiz bizim için oldukça önemli. Bayilerimizin büyümesi için Gunsan’ın kattığı değere; Gunsan’ın büyümesi için ise bayilerimizin markaya yaptığı katkılara ihtiyacımız var. Yurt genelinde bulunan 55 bayımızle birbirimizi tamamlıyoruz. 2017 yılı boyunca da tıpkı 2016 yılında olduğu gibi bayilerimize değer katan yeni kampanyaları hayata geçireceğiz. Gunsan, her yıl satış grafiğini bir üst segmente taşıyarak pazardaki konumunu güçlendiriyor. Bu başarıda en büyük pay sahipleri de şüphesiz bayilerimizdir. Bu yıl da kampanyamıza katılan bayilerimize son model araçlarını teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.

11 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında düzenlenen kampanya dâhilinde  Audi, Volkswagen, Ford ve Fiat marklarından  geniş bir yelpazede araç dağıtımları gerçekleşti. Tüm Türkiye’de toplamda 80’e yakın araç, hak kazanan bayilere törenle teslim edildi. 

Gunsan Hakkında

1982’de Ümraniye’de  anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Gunsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği Samandıra’daki endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Gunsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisati ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, salt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım roleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar