Yeni Yılda Yeni Binada

  • Aydın Gazete
  • 28 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

4 katı yer altında, 9 katı yer üstünde olacak şekilde tasarlanan Bayraklı Belediyesi hizmet binası inşaatı tamamlandı. Binanın bahçe düzenlemesinin bitmesinin ardından belediyenin birçok birimi buradan hizmetlerini sürdürecek. Otobüs, metro ve vapur gibi tüm ulaşım akslarının üzerinde bulunan hizmet binasına ulaşım da oldukça kolay olacak.

BEKLEDİĞİMİZE DEĞDİ

Binanın inşaat sürecinde çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Planlı alanlar tıp imar yönetmeliğindeki değişikliğe dayanarak inşaatta metrekare artış hakkını kullanmak için plan tadilatına gittik. Bu sayede alanımız büyüdü. Bunun için gerekli izinleri almamız gerekiyordu. Beklediğimize değdi. Gerçekten güzel ve akıllı bir bina oldu. Bayraklı’ya İzmir’in en modern ve en akıllı belediye binasını kazandırdık. Yerin 4 kat altına indik. Zemin bizi uğraştırdı.

Çevre düzenlemesi bittikten sonra burada hizmet vermeye başlayacağız. Bu çalışmalar iki ay içerisinde bitecek. Ayrıca bu projeyle ilçemize bir meydan kazandırdık. Belediyemizin hemen yanındaki alanı, tören alanı olarak kullanacağız” dedi. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar