Foça Bir Gün Değil Her Gün Temiz

  • Aydın Gazete
  • 27 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Foça Belediyesi öncülüğünde, farkındalık yaratabilmek amacıyla ‘Temiz Kent Foça’ Projesi başlatılıyor. 

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ‘Temiz Kent Foça’ projesinin Foça’da başlayacağını, zamanla tüm mahalleleri kapsayacağını söyledi. 

Başkan Demirağ, “Foça Belediyesi ve Foça Kent Konseyi Turizm Meclisi ile birlikte organize ettiğimiz ‘Temiz Kent Foça’ projesinin ilk günü halkın katılımıyla sokak temizliği gerçekleştireceğiz. Proje kapsamında evlere yönelik anket uygulamaları, işletmelerle, balıkçılarla, pazar yeri esnafıyla, oda, dernek, kooperatif ve platformlarla ve Foça Belediyesi’nin temizlik personeliyle yüz yüze görüşülerek, temizlik ile ilgili sorun ve çözüm yolları tespiti yapılacak” dedi. 

Kent temizliği konusunda farkındalık yaratmak ve halkı bilinçlendirmek amacıyla planlanan ‘Temiz Kent Foça’ projesi ile kısa sürede hedeflerine ulaşacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “Her ayın belli günlerinde değişik mahalle ve sokaklarda yaşayan vatandaşlarla birlikte temizlik yapacağız. ‘Temiz Kent Foça’ projesine tüm Foçalıları ve Foça’yı sevenleri bekliyoruz” diye konuştu. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar