Ayasofya ibadete mi açılacak?

  • Aydın Gazete
  • 22 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

cid:image006.jpg@01D218D7.F4A84770

ÜNLÜ ASTROLOG ZEYNEP TURAN’DAN

2017 BURÇ YORUMLARI

Siyah Kuğu Kitap’tan yayımlanan 2017 Burç Yorumları Büyük Hesaplaşma Başlıyor’da hem burçlara hem de Türkiye ve dünya gündemine dair çok şey bulacaksınız…

2017 BURÇ YORUMLARI’na dair…

Astrolog Zeynep Turan, dünyanın kaderini değiştirecek 11 Şubat, 26 Şubat, 7 Ağustos, 21 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek dört önemli tutulmanın hem burçlara hem de dünyaya etkilerini ele alırken, gündemimizde olan önemli süreçlerle ilgili uyarılarını da paylaşıyor. Gökyüzünde etkin olan gezegenlerin geri hareketleri ve bunların hayatımıza yansımalarına dair somut öngörülerinde bulunduğu kitapta Zeynep Turan, gökyüzü hareketlerini yorumlayarak, özel ve sosyal hayatımızla ilgili önemli tarihleri, günleri belirtiyor ve spesifik bilgiler veriyor.

Büyük hesaplaşma başlıyor…

Dünya gündemini çok yakından ilgilendiren konulara ilişkin gökyüzünün neler ifade ettiğinden ve dünya politikalarının gidişatından da bahseden Turan, 2017 yılının sırlarını da açıklıyor. Kitapta öne çıkan başlıklar ise şöyle:

* Bu yıl burçları neler bekliyor?

* Gök kubbe, hangi ay daha çok destekçin olacak ve şansın hangi ay dönecek?

* Aşk gezegeni Venüs’ün geri hareketiyle kimlerle anlaşacağınızı ve kimlere arkanızı döneceğinizi merak ediyor musunuz?

* Türkiye’yi 2017 yılında neler bekliyor?

* Ayasofya ibadete mi açılacak?

* Hangi liderler tarih yazacak, kimler tarihin tozlu sayfalarına karışacak?

* Hangi spor klübü büyük bir dönüşümden geçecek?

ZEYNEP TURAN kimdir?

Zeynep Turan, lise yıllarından itibaren kendi ana kaderini merak etti ve kaderi çözümlemek için astrolojiyle ilgilenmeye başladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra astrolojiye duyduğu ilgiyi eğitimlerle birleştirerek, astrolojiyi yaşamının temel unsurlarından bir haline getirdi.

Astroloji alanında profesyonelleşen Turan, 2009 yılında Twitburç markasını kurdu ve markası ile kurumsal bir kimliğe dönüştü. Yazar, halen başkalarının ara kaderlerini bulmalarına profesyonel anlamda yardımcı olmak için ilişkiler, yaşam ve kariyer üzerine danışmanlık hizmeti veriyor.

2017 Burç Yorumları, Zeynep Turan, 328 Sayfa, Siyah Kuğu, Astroloji

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar