Çocuğunuz Kendi Hediyesini Kendi Tasarlasın

  • Aydın Gazete
  • 22 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Duyusal zekânın gelişmesi için en önemli unsur yaratıcılıktır. Çocukların birbirinden renkli Folia setleriyle yapabilecekleri iki ve üç boyutlu çalışmalar el becerilerine ve görsel yaratıcılıklarına katkıda bulunacak. Yüzlerce çeşit ürünler geliştiren ve dünya çapında müşterilere hizmet veren Folia, şimdi Türkiye’deki çocuklara ve ailelerine bu seçenekleri sunuyor. 

Kağıt sanatıyla renkli aktiviteler… Çocuğunuz kendi hediyesini kendi tasarlasın

Son dönemde özellikle Avrupa ve Uzakdoğu’da hızla yeniden yayılmaya başlayan “papercraft” yani “kağıt sanatı” aktiviteleri her yaştan insanın dikkatini çekiyor. Sadece çocukların değil büyüklerin de çok keyif aldığı bu aktiviteler Folia ile artık çok pratik ve renkli.

Folia setleri ile sevdiklerinize kendi yaratıcılığınız ve el becerinizle özel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Origamiden keçe aksesuarlara, çeşitli temalara sahip farklı boyutlarda yaratıcılık setlerinden dokulu ya da oluklu kartonlara, transparan kağıtlara, holografik folyoya kadar bütün el işi malzemelerinin bulunduğu setler ile sadece çocuklar değil her yaştan bireyin kendi geliştirip hobi edineceği seçenekler sunuyor.

Zengin Folia çeşitleri Panel Kırtasiye’de

Folia, onlarca renkli seçenek ile farklı çerçeveler oluşturabileceğiniz, minik sepetler hazırlayarak dekorasyonunuzu renklendirebileceğiniz alternatifler sunuyor. Yılbaşı süs setiyle de parlak kağıtlardan birbirinden ilginç süsler hazırlayarak evinizi yılbaşına kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz. 

Panel Kırtasiye, çocukların aileleriyle yaratıcı dünyalarına, el becerilerine, zeka ve düşünce gelişimine katkıda bulunan pek çok markanın yanı sıra zengin Folia çeşitlerinin de bulunduğu renkli mağazasında sizleri bekliyor. Folia setlerine 20,00 TL – 104,90 TL aralığındaki fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Folia’nın en zengin aktivite çeşitlerini Panel Kırtasiye’den ve online mağazası www.panelkirtasiye.com’dan  satın alabilirsiniz.

Panel Kırtasiye, 2001 yılından bu yana 800 metrekarelik konsept mağazasında 35 kişilik eğitimli kadrosuyla, kitap, kırtasiye, oyuncak, bisiklet, sanatsal malzeme, yurtdışından ithal hediyelik eşya ve prestij kalem satışı gerçekleştiriyor. Panel, 500’den fazla marka ve 30 bin çeşit ürünüyle, İstanbul’daki özel eğitim kurumları ve devlet okullarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Panel Kırtasiye,  Panel Puan Card sayesinde tüm müşterilerine alışveriş yaparken de yüzde 2 para puan kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca  www.panelkirtasiye.com  adresinden tüm ürünlerin satışına ulaşmak mümkün.

Folia Hakkında:

Dünyadaki ilk ve en eski çevre ödüllerinden biri olan Blue Angel sembolüne, sürdürülebilir kaynak kullanımı ve orman korumasına aktif katkılarından dolayı PEFC sertifikasının yanı sıra belirli ürün özelliklerine ve yasal gerekliliklere uygunluğa dair bir belge olan LGA sertifikasına sahiptir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar