2017’de Burçları Neler Bekliyor?

  • Aydın Gazete
  • 22 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2016 yılında birbirinden değerli konukları ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi, yılın son günlerine yaklaşırken ünlü astrolog Filiz Özkol’u ağırlayacak. 23 Aralık Cuma günü saat 13:00- 15:00 arası Agora Kadınlar Kulübü üyeleri ile “Birebir Astroloji Sohbeti” gerçekleştirecek olan Filiz Özkol, saat 16:00’da Agora Sohbetleri’nin konuğu olacak. Söyleşide 2017 yılında bizleri nelerin beklediğinden bahsedecek olan Filiz Özkol; yıldızlar, burçlar ve astroloji ile ilgili merak edilenleri cevaplayacak.

Filiz Özkol Kimdir?

İzmir doğumlu olan Filiz Özkol, lise çağlarından itibaren astrolojiye ilgi duymaya başlamış ve daha sonraki yıllarda konuya daha profesyonelce yaklaşarak yoğun çalışmalarda bulunmuştur. 1990’larda başladığı radyo programcılığı sürecinde; şiir ve sanat konularında yaptığı yayınlarla beğeni kazanmıştır. Yaptığı radyo çalışmalarının arasına “astroloji saatlerini” ilave ederek uzun zaman dilimlerinde aralıksız olarak programcılık hayatını sürdürmüştür. Aynı yıllarda, radyoculuğun yanı sıra, Yeni Asır gazetesinde “Astroloji Yorumları ve Okuyucu Köşesi’” adı altında yazılarına da devam etmiştir.

2000 senesinde; çalışmalarını, astroloji ve insan ilişkileri konusunda TV programlarıyla sürdüren yazar, daha sonra İstanbul’da Sabah Gazetesi-Günaydın ekinde günlük astroloji yazılarına başlamıştır.

Filiz Özkol, Sabah Gazetesi ve Yeni Asır gazetelerinde yazılarına devam ederken, TV 

Programlarını ve astroloji çalışmalarını da sürdürmektedir.

23 Aralık Cuma günü için danışma noktasından kayıt yaptıran ilk 5 Agora Kadınlar Kulübü üyeleri ünlü astrolog Filiz Özkol ile 15’er dakikalık seanslarla “Birebir Astroloji Sohbeti” fırsatı elde edecekler. Böylelikle, astroloji ve burçlara dair merak ettiklerini özel olarak Filiz Özkol’a sorabilecekler ve katılımcıların yıldız haritalarını çıkartacak olan Özkol, değerli yorumlarını da birebir olarak paylaşacak. 

23 Aralık Cuma günü saat 16:00’da da Agora Sohbetleri’nin konuğu olacak olan ünlü astrolog Filiz Özkol, 2017 yılında burçları ne gibi gelişmelerin beklediği konusunda çarpıcı açıklamalarda bulunacak. 2017 yılında burcunuz sizin için ne diyor? 2017 yılının şanslı burçları hangileri? 2017 yılı tüm dünyaya ve Türkiye’ye neler getirecek? Burcunuza göre aşk hayatınızda sizi neler bekliyor? vb. bir çok soru ünlü astrolog Filiz Özkol ile cevap bulacak. Ayrıca, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri astroloji ve burçlar üzerine sorularını Filiz Özkol’a yönelterek, merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Müge Üstünoğlu, 2017 yılında birbirinden ünlü ve değerli konukları ağırlamaya devam edeceklerini belirterek, 23-24-25 Aralık tarihlerinde Yeni Yıl Etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan etkinliklere tüm İzmirlileri davet etti.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar