Denizli Ticaret Odasından Açıklama

  • Aydın Gazete
  • 19 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Kayseri’de düzenlenen hain terör saldırısı sonrasında yaptığı açıklamada, “Ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunları, milletimiz bozacaktır. Saldırılarda Denizlili şehidimiz ile birlikte hayatını kaybeden silah arkadaşlarına Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.” dedi.

Çarşı iznine çıkan askerlerimize yönelik saldırıyı üzülerek öğrendiklerini ifade eden Başkan Erdoğan, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Denizlili şehidimiz ile birlikte 14 evladımızı kaybetmek yüreğimizi yaktı. Milletimiz, ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkındadır ve bu oyunları birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla bozacaktır. Biz dimdik ayaktayız. Türkiye güçlüdür ve hiçbir zaman hainlere diz çökmeyecektir.

Ülkemize ve milletimize yönelik haince, kalleşçe ve kahpece saldırılar gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz. Vatanımızın her karış toprağını korumak, al bayrağımızın dalgalanması için canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı gazi kardeşlerimize acil şifalar dilerim.” 

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar