​BEE’O ile kışın da çocuklar daha sağlıklı

  • Aydın Gazete
  • 10 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

Kovandan sofraya sağlık misyonuyla üretilen BEE’O Propolis-Arı Sütü-Ham Bal (Çocuk), %100 doğal, sağlıklı ve çocuklara özel olarak hazırlanan içeriğiyle hastalıklardan korunmak için sofraların vazgeçilmezi oluyor…

Kış aylarının gelmesiyle birlikte özellikle çocukların mikroplara karşı direnci düşüyor ve önlem alınmazsa kalabalık ortamlardaki bakteriler hastalığa neden oluyor. Yüksek antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip olan BEE’O Propolis-Arı Sütü-Ham Bal, çocukların bağışıklık sisteminin güçlenmesi, hastalıklara karşı korunmalarına ve gün içerisinde daha enerjik ve zinde hissetmelerine yardımcı oluyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent firmasında üretilen BEE’O Propolis-Arı Sütü-Ham Bal, doğrudan ya da ekmeğe sürülerek, ayrıca süt, yoğurt gibi gıdalara karıştırılarak tüketilebiliyor. Uzman gıda ve ziraat mühendisleri kontrolünde üretilen BEE’O, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD İnovasyon Ödüllü Türkiye’nin ilk ve tek yerli propolisini içeriyor.

Propolis, arı sütü ile ham balın besleyiciliğini bir arada sunan BEE’O Propolis-Arı Sütü-Ham Bal, 190 gramlık cam kavanozlarda Eately, Carrefour Gurme, Joker, Gratis, Macrocenter, BTA Tadında Anadolu ve Unifree mağazalarında ve www.beeo.com.tr ‘de satışa sunuluyor. Yüksek propolis ve arı sütü içeriğine sahip BEE’O UP ürünleri ise sadece eczanelerden satışa sunuluyor.

Propolis nedir?

Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve hastalıklara karşı korunmamıza yardımcı olur.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar