• Anasayfa
  • >
  • Bilim
  • >
  • Etkileşim Çağında İnsan Kaynakları Konuşulacak

Etkileşim Çağında İnsan Kaynakları Konuşulacak

  • Aydın Gazete
  • 20 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

İnsan Kaynakları alanındaki en prestijli buluşmalarından olan Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl dördüncü kez Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyor. Zirve, günümüzde en önemli değer olan “insan”ı, disiplinler arası konu başlıkları ve yenilikçi bakış açılarıyla desteklemeyi, fark yaratarak sürdürülebilir bir organizasyon olmayı hedefliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, iş dünyası profesyonelleriyle sektörün ileri gelenlerini 23 Mart Perşembe günü Albert Long Hall’de buluşturacak. Farklı disiplinlerin önde gelen isimlerini, sektörün seçkin profesyonelleriyle kampüs ortamında buluşturan zirve, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü isimleri ağırlayacak.

Dünyaca ünlü uzman konuşmacılarıyla İnsan Kaynakları alanında geleceği şekillendirecek yeni yaklaşımların doğmasını hedefleyen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde her zaman kazanan bir ortam yaratmak için yapılması ve yapılmaması gerekenler, bu yolda yetenek yönetimi görevini üstlenen İnsan Kaynakları yöneticileri tarafından tartışılacak. Ayrıca kurumsal kültürlerin bu unsurlara uyumu ve etkileri, kriz dönemleri izlenmesi gereken yollar ve etkileşim çağının kazananı olmak için yapılması gerekenler dünyaca ünlü konuklar ve iş dünyasının önde gelen yöneticileri tarafından masaya yatırılacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in açılış konuşması ile başlayacak olan zirvede, QNB Finansbank Genel müdür yardımcısı Hakan Alp, Konda Araştırma Danışmanlık Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Tekfen İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Erhan Hersek, Zenger&Folkman Group başkanı Joseph Folkman, Self-Leadership: How to Become a More Successful, Efficient, and Effective Leader from the Inside Out kitabının yazarı Andrew Bryant ve ülkemizin önde gelen şirketlerinin İK direktörleri yer alacak.

http://2017.ikzirve.com

Geri «
İleri »
Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar