Modern, Akıllı ve Şehirli

  • Aydın Gazete
  • 20 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Cacharel’in tasarımları arasında sezonun vazgeçilmezlerinden olacak eşofman takım elbise hibriti yer alıyor. Sportif kumaşın geleneksel takım elbise formunda kullanılması ile görünüşte oldukça formal ancak kullanımda maksimum hafiflik ve neredeyse pijama rahatladığında bir ürün sunuluyor. Takım elbisenin sağladığı maksimum hafiflik ve konfor fotoğraf karelerine dahi yansıyor. Neredeyse koşu ayakkabısı rahatlığında ama bir o kadar da şık görünümün tamamlayıcısı niteliğindeki spor ayakkabılar da göze çarpan detaylar arasında.

Fransız ekolünün bir diğer yeni önerisi ise tuşesi oldukça yumuşak ve bir o kadar da hafif olan tensel pantolonlar. Bel kısmı ayarlanabilir ipli tasarlanan pantolonu kemersiz olarak kullanmak yazın kemer takma ağırlığını da ortadan kaldırıyor. Katlandığı zaman gömlekten daha hafif ve tuşesi müthiş yumuşak olan bu pantolon önerisiyle Cacharel, her türlü formal veya casual alanda da erkeklerin geçişken, hibrit ürünler kullanabilmesine olanak sağlıyor. Gerek kolları kıvrılarak gerekse düz ve hem pantolon üzerine hem de pantolon içinde kullanılabilecek beyaz keten gömlek de bu görünümün tamamlayıcısı oluyor.

Cacharel Hakkında

Fransız ekolünün ikonik markası Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 16 ülkede lisans sahibi Aydınlı Grup tarafından yönetilmekte. Marka, yenilikçi, rafine ve seçkin bir stil sunan son koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de 20, yurt dışında 39 olmak üzere toplam 59 mağazaya sahip olan Cacharel, zarif giyim sanatı ve modernizmin sembolü.

Geri «
İleri »
Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar