Aliağa’da Temizlik İşleri Güçlendi

  • Aydın Gazete
  • 18 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Geçtiğimiz Ağustos ayı Meclisinde ilçenin temizlik işlerinde kullanılmak üzere alınacak araçlar için oy birliği ile 1,5 milyon TL borçlanma yetkisi alan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, yeni araçları Aliağa halkının hizmetine sundu.

 Aliağa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü envanterine; 3 adet 2017 model Ford marka 13+1,5 m3 hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu, bir adet 2017 model 7 m3 vakumlu süpürge makinesi bir adet, 2017 model Ford marka çift kabin kamyonet, 700 adet yeni çöp konteyneri ve bir adet ‘fil’ adı verilen sokak süpürme aracı kazandırıldı.

 

Son takviyelerle birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğü, 14 adet çeşitli ebatlarda çöp kamyonu, 4 adet vakumlu süpürge makinesi ve 4 adet sokak süpürme aracı ile Aliağalılara daha kaliteli bir hizmet verecek.

 İlçenin her noktasında temizliğin olmazsa olmaz olduğu ifade eden Aliağa Belediyesi Temizlik İşleri Müdür Vekili Handan Çetiner Şirin, “İlçemiz gelişip büyüdükçe, ihtiyaçlar da aynı oranda artıyor. Daha sağlıklı, daha yaşanabilir bir Aliağa için en uç alana kadar hızlı bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar