• Anasayfa
  • >
  • Güncel
  • >
  • Oyun severler İçin Yepyeni Bir Oyun Agario – AgarioFun

Oyun severler İçin Yepyeni Bir Oyun Agario – AgarioFun

  • Aydın Gazete
  • 10 Ocak 2017
  • Yorumlar Kapalı

Yepyeni bir oyun agario. Agario nedir nasıl oynanır ve tarzı nedir anlatacağız. Öncelikle internet dünyasında her geçen gün yeni bir oyun ortaya çıkıyor. Bu oyunlardan biri de agario oyunudur. En iri olma savaşını ifade eden agario oyunu, her geçen gün artan oyuncu kitlesiyle tüm dünyada hızla yayılıyor. Agario oyunu, diğer oyunlardan farklı olarak tüm dünyada ortak hizmet veren agario private server hizmetinden faydalanmaktadır. Agario oyunu, bu sunucu sayesinde tüm verilerini dünyanın her yerinde hizmete sunmaktadır.

Agar io oyunu oynamak için tanıdığınız bir arkadaşa, eşe, dosta gerek yoktur. Dünyanın öbür ucundan bir kişi ile bu oyunda mücadele edebilirsiniz. Değişik şekillerden kendinize bir figür seçtikten sonra en iri olmaya, en büyük olmaya çalışmalısınız. Bu mücadelede çok çeşitli şekilleri kullanan yüzlerce yarışmacı karşınıza çıkmaktadır. Bu yarışmacılarla çok eğlenceli ve mücadele dolu bir serüven yaşayabilirsiniz. Agar.io, yeni oyun macerası arayan tüm oyun severlere keyifli dakikalar yaşatmayı daha şimdiden hedefliyor.

Agario Oyunu Nasıl Oynanır?

Her oyunun belirli kuralları vardır. Bu kurallara göre oyun oynanır. Agario oyununun da belli kuralları vardır. Bu kurallara dikkat eden oyuncu, rahatlıkla agario oyununu oynayabilir. agar.io, diğer oyunlar gibi çok karmaşık değildir. Çok net oyun bilgileri vardır. Bu oyun bilgilerine göre kendinize ilk önce bir şekil seçmek gerekir. Bu şekil üçgen, kare, dikdörtgen, sembol veya simge olabilir. Kendi zevkinize göre seçtiğiniz bu şekli agario oyununda diğer şekillerle mücadeleye sokabilirsiniz. Bu mücadelede amaç, en iri, büyük olmaktır.

Kendinize güveniyorsanız, hızlı hamlelerle kendi şeklinizi büyütebilirsiniz. Kendi simgeniz en büyük olduğunda yarışmayı da siz kazanmış olacaksınız. Ancak bu şekli büyütmek hiç de kolay değildir. Birbirinden yetenekli yarışmacılarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Çok değişik hamlelerle hayatta kalmaya bakmalısınız. Büyük şekillere yem olmamak için bu şekillerden kaçmaya bakmalısınız. Büyük şekillerle mücadele edebilmek için sizin de büyük şekil olmanız gerekmektedir. Bunu da ancak kendinizden küçük şekilleri yiyerek ele edebilirsiniz. Agario oyunu, mantık olarak bu şekilde oynanır. Her zaman en büyük olmaya bakmalısınız. Hamleleriniz de buna uygun olmalıdır

Agario private Server Oyunu Nasıl Çalışmaktadır?

 

Agario oyunu, tüm dünyada hizmet veren agario private server yöntemiyle çalışmaktadır. Bu yöntemle tüm dünyadaki oyuncular aynı server üzerinden oyun oynamaktadır. Bu nedenle hiçbir sıkıntı yaşamadan global bir oyun oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Agario oyunu, yeni bir oyun anlayışına sahiptir. Bu oyunda hiçbir zararlı davranış söz konusu değildir. Oyuncular sadece mücadele etmeyi öğrenmektedir. Bu mücadelede aynı zamanda eğlenceyi de yaşayabilmektedir. Bu sebeple agario oyunu tüm dünyada müptela yüzbinlerce oyuncu tarafından oynanmaktadır.

 

İşte tüm bu avantajlardan dolayı agario oyununu oynayanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Siz de agario oyunu oynamak için acele etmelisiniz. Agario oyunu, yeni oyun konseptine göre dizayn edilmiş, agario private server ile çalışan, mücadele ruhunu ön planda tutan yeni bir oyundur. Site adresi http://agariofun.com dur iyi oyunlar

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar